ТРАНСФЕРТНЕ ЦІНОУТВОРЕННЯ. НОВАЦІЇ.ПРАКТИКА.КОНТРОЛЬ

 

Стратегічний партнер

KPMG  — міжнародна консалтингова фірма, в офісах якої у 155 країнах світу працює більше 155 000 професіоналів. KPMG Україна є підрозділом KPMG Europe LLP.

KPMG надає аудиторські, податкові та консультаційні послуги. Допомагає клієнтам у всьому світі шукати нові можливості для розвитку, покращувати показники діяльності, керувати ризиками та підвищувати вартість бізнесу як для акціонерів, так і для інших зацікавлених сторін.

Більш докладно про компанію >>

 

Консалтинговий партнер

Baker Tilly - незалежна українська компанія, що надає послуги в сфері аудиту, бізнес консультування, незалежної оцінки, бухгалтерського та управлінського обліку; одна з лідерів на національному ринку, незалежний член міжнародної мережі Baker Tilly International компанія входить в число найкрупніших аудиторських компаній України. Завдяки високому рівню професіоналізму, ми співробітничаємо із клієнтами різних секторів економіки по всій країні. Ми пишаємося тим фактом, що більшість наших клієнтів рік за роком продовжують користуватись послугами нашої компанії.

Більш докладно про компанію >>

 

Аналітичний партнер

Bureau van Dijk - міжнародна компанія з головним офісом у Брюсселі нараховує близько 700 співробітників з 32 офісів по всьому світу. З 1970 компанія є світовим лідером з публікації фінансових даних та профілів компаній України, Росії, Європи, світу.

Ми надаємо готові рішення для фінансового аналізу банківського та корпоративних секторів, M&A ринку, бенчмаркінгу та макроекономічних досліджень.

Серед бізнес-рішень для трансфертного ціноутворення важливе місце займає TP Catalyst-продукт, що дозволяє, завдяки уніфікованим фінансових звітів, проводити порівняння компаній на міжнародному рівні, а також складати професійну звітність під запити користувача включаючи опис кроків її підготовки. База даних за ліцензійними угодами та корпоративним позикам дозволяє робити аналіз більш повним і надійним.

Наші клієнти: найбільші консалтингові та промислові компанії, а також податкові інститути всього світу.

Сайт компанії:  http://www.bvdinfo.com/ru-ru/home

 

Юридичний партнер

Міжнародна юридична фірма DLA Piper працює в Україні з 2005 року, і володіє значним досвідом у сфері ТЦО як на глобальному, так і на регіональному рівнях, який включає в себе консультування клієнтів з ТЦО в Україні відповідно до правил як до, так і після 1 вересня 2013 року.

Сфера нашої діяльності включає оцінку ризиків ТЦО при проведенні податкового аудиту, в тому числі, в рамках комплексної передпродажної перевірки компанії, ведення судових спорів у справах з ТЦО, підготовку документації з ТЦО, яка підтверджує ціни, застосовувані платником податку, а також розробку ТЦО-стратегії на майбутні періоди.

Враховуючи новизну українських правил підготовки документації з ТЦО, а також відсутність сформованої практики реалізації проектів з ТЦО, ми в значній мірі спираємося на наш накопичений міжнародний досвід складання документації з ТЦО. Ми готуємо документацію з ТЦО більш ніж в 50 країнах світу: як для країн зі сформованими вимогами (наприклад, США, Японія і Німеччина), так і для подібних України країн, в яких вимоги до документації з ТЦО ще формуються (Китай, Польща, Туреччина, Росія тощо).

Ми пропонуємо клієнтам високий рівень юридичних послуг з проектів підготовки документації з ТЦО. У нас є власна команда економістів, і ми маємо доступ до всіх відповідних економічних баз даних, що використовуються в подібних проектах. Більше того, ми маємо можливість застосовувати методи і юридичного, і економічного аналізу до оформлення документації з ТЦО. Ми вважаємо, що це стратегічний проект, що виходить за рамки виключно технічного підрахунку і простої формалізації даних. Ми складаємо документацію з урахуванням того, що надалі вона повинна бути здатна витримати перевірку з боку податкових органів і захист в судовому порядку.

Більш докладно про компанію >>

 

Партнер сесії

WTS Consulting – багатопрофільна українська консалтингова фірма, що спеціалізується на послугах з оподаткування, правових питаннях та консалтингу. WTS Consulting працює на ринку професійних та юридичних послуг України з 1999 року, до 19 серпня 2014 року – під назвою ТОВ «КМ Партнери».

WTS Consulting є членом міжнародного об’єднання WTS Alliance – світової мережі вибраних консалтингових фірм, представлених більш ніж в 100 країнах світу. WTS – це бренд, який об’єднує більше двох тисяч фахівців незалежних фірм у всьому світі з метою надання послуг у сфері податків, правових питань та консалтингу. У більшості країн-членів мережі послуги надаються під брендом WTS. З метою дотримання загальновизнаного принципу розділення консалтингу і аудиторської діяльності фірми WTS Alliance не здійснюють аудиторської діяльності.

Наш досвід включає більше 15 років податкової, юридичної та консалтингової практики в Україні. Основними сферами нашої діяльності є:

 • оподаткування;
 • митне право;
 • трансфертне ціноутворення;
 • злиття та поглинання / реструктуризація;
 • розробка договорів та супровід переговорів;
 • вирішення спорів;
 • сільське господарство;
 • нерухомість / будівництво;
 • дистрибуція;
 • конкурентне та антимонопольне право;
 • корпоративне право;
 • трудове право / трудові спори;
 • валютне регулювання;
 • інтелектуальна власність;
 • банкрутство.

Послуги з кримінального провадження, в тому числі надання захисту в кримінальних провадженнях з економічних злочинів, надаються адвокатським об’єднанням «КМ Партнери».

 

Медіа підтримка

 

Генеральний інформаційний партнер

 

Офіційний інформаційний партнер

 

Офіційний друкований партнер

 

Інформаційні партнери